Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský den 2008

5. 6. 2008

    Tak jako každý rok tak i letos se konal dětský den. Tento rok opravdu přálo počasí. Hned v úvodu bych rád poděkoval všem,kteří se na přípravě a realizaci dětského dne podíleli!  

     Avšak příprava je jedna věc a druhá věc je,jestli s dětským dnem byli spokojeni ti,kterým byl určen - tedy děti.Odvážím se říci,že ANO. Podle reakcí dětí se kterými jsem mluvil nebo je jen sledoval si troufnu napsat,že letošní ročník se opravdu povedl.

    Stejně jako každý rok začal tento den ( nebo spíš odpoledne) hromadným během přes polovinu fotbalového hřiště. Poté každý z účastníků obdržel kartičku do které se postupně zapisovaly discipliny,které účastníci absolvovali.Samozřejmě že po každé soutěži dostal každý nějaký ten pamlsek. Těm nejmenším dětem se určitě velmi líbil lov plastových rybiček a těm starším asi střelba na terč nebo plechovky ze vzduchovky. A určitě pro všechny děti a i dospělé bylo velmi zajímavé snímání otisků prstů,které ochotně a trpělivě prováděl  Míra Burda.Pokud během dne účastník prošel všemi soutěžemi,dostal na závěr jako bonus JO-JO (což byly asi všechny děti).  Poslední hromadnou soutěží byla,jako každoročně, vybíjená. A poté už začala dětská discotéka,které se zúčastnily nejen děti.

 

Náhledy fotografií ze složky Dětský den 2008

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář